İşini aşkla yapan ekibimizin sizler için her ayrıntıyı düşünerek tasarladığı takılarımız, eşsiz kalitede ve kendi üretimimizdir. Ürünlerimizin hepsi 925 ayar Gümüş materyalden sizlere özel hazırlanmaktadır. Be One Sosyal Ağlarda ve Online Mağazamızda faaliyet göstermekte. Ürünlerimizin hepsi 1 yıl Garanti kapsamı altındadır ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Tasarımlarımızda sınır tanımazken, herkese uygun, özel günlerinizde de, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz ve size de o süreçte ekibimizle yol arkadaşlığı yaparak aklınızda olan her şeyi gerçekleştirmek, özel hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. En trend takıların dışında kişiselleştirilmiş özel ürünlerimizde mevcuttur.

 

Tasarımlarımız sizi yansıtacak özelliklerle ve herkesin kendini bulabileceği detaylarla hazırlandı. 

Sizler için tutkuyla tasarlanmakta sevgi, aşkı ve doğallığı temsil eden el yapımı ürünlerimiz sizler için en ince ayrıntısına kadar işlenmektedir. Sizi tamamlayan parçalarla her gün tarzınıza tarz katın ve takılarımızın keyfini çıkarın. Her sipariş isteğinize göre atölyemizde el işçiliği ile hazırlanmaktadır.

Herkesin ruhunu yansıtan küçük ayrıntılar vardır ve mutluluk ayrıntıda gizlidir. Be One olarak sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız. 

Misyon

Tutkuyla tasarlanmış, şıklığı, zerafeti ve göz alıcılığıyla her tarzı tamamlayan aksesuarlar. Aksesuarı ve maneviyatı buluşturup tasarladığımız her üründe mutluluk gizli, hayatınıza dokunmak için, sizler için özenle ürünlerimizi tasarlıyoruz.

Vizyon

Sizden ilham alarak tasarladığımız her takıda, sizlerden güç alarak en trend ve modern takılarımızla Türkiye’de gümüş piyasasına yön vermek için emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Herkesin ruhunu yansıtan aksesuarlar vardır ve güzelliklerin asla sınırı yoktur. Bu sınırsız yolculukta, daima daha güzelini yapacağız.